Záleží vám na budúcnosti krajiny?

Ak aj vy túžite po zmene k lepšiemu a sympatizujete s našim programom, pomôžte nám ho realizovať. Vaše príspevky uľahčia cestu k našim predsavzatiam. Ďakujeme.

  1. Výška príspevku
  2. Darca
  3. Platba

Suma

Prosím zadajte sumu, ktorou chcete prispieť na lepšie Slovensko.

EUR

Spôsob platby

Prosím vyberte si spôsob platby.


Ak chcete venovať sumu vyššiu ako 200 € spojte sa s nami na adrese kancelaria@sk-ok.sk kvôli spracovaniu potrebných zákonných povinností.


Vyplňte prosím Vaše osobné údaje a adresu trvalého bydliska

Podporiť nás môžete aj zdieľaním

Týmto zároveň vyjadrujem svoj súhlas s použitím mojich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov pre účely Slovenskej občianskej koalície SKOK! v súvislosti s vyhotovením evidencie darcov a zoznamu darcov Slovenskej občianskej koalície SKOK!. Zároveň udeľujem výslovný súhlas na spracovanie mojich osobných údajov na účely týkajúce poskytnutia daru Slovenskej občianskej koalícii SKOK! a to na dobu desať rokov odo dňa poskytnutia daru.

Kalendár udalostí

Najbližšie udalosti
Žiadna udalosť
Blog

O čo všetko by sme prišli vystúpením z Európskej únie

Tomáš zhrnul fakty, o čo všetko by Slovensko prišlo, ak by sme vystúpili z EÚ. My v SKOKu vrátane Tomáša sme presvedčení, že nie je žiadna iná lepšia alternatíva v dnešnom svete pre Slovensko, ako byť aktívnou súčasťou Európskej únie. V dobe, kedy viac než predtým sa vo verejnom priestore vyskytujú rôzne klamstvá a polopravdy o "zlom Bruseli" je veľmi dôležité, narábať s faktami a hovoriť pravdu.

Miškov zo Skoku: S Radičovou sa hanbíme priznať k liberálom pre ľudí ako Sulík a Rusko

Nie som človek pre pozície, som človek, ktorý chcel vždy niečo presadiť. Ak sa pýtate, kde sa osobne vidím o štyri roky, tak odpoviem, že pre mňa je podstatné v prvom rade to, aby sme presadili veci, s ktorými sme v roku 2010 išli do politiky.

Platy učiteľov? Nutná, no nie postačujúca podmienka (jurajmiskov)

Prosím vás, kam sme to dobačovali, keď stovky tisíc ľudí závidia ešte aj učiteľom, ktorí majú na Slovensku najnižšie platy spomedzi vyspelých krajín?

Vaše údaje boli úspešne odoslané. Ďakujeme za podporu.